Утилізація небезпечних відходів

Компанія «ЕКО-ЕНЕРГОПРОМ» використовує різноманітні методи утилізації відходів 1-5 класів небезпеки. Від чого залежить вибір методу утилізації? Вибір методу утилізації обумовлений класом небезпеки відходів, а також законодавчими нормативами. Відходи різних класів небезпеки мають різну ступінь токсичності, отже несуть різну потенціальну загрозу для навколишнього середовища.

Таким чином, якщо відходи 4-5 класів небезпеки (тобто відносно безпечні) можуть бути переробленими і використаними вдруге, то відходи 1 класу небезпеки (надзвичайно небезпечні) ні в якому разі не підлягають вторинному використанню. Особливо варто відзначити, що утилізація небезпечних відходів (таких як пестициди, таких, що містять ртуть та  радіоактивні матеріали) проводиться виключно із використанням надійної спецтехніки та відповідно до норм їхньої утилізації. Крім того, для утилізації таких відходів як правило застосовуються також спеціалізовані методи: цементування та мікрохвильова енергія, а також збереження на спеціальних полігонах, оскільки використовування традиційних методів (наприклад, спалювання), призводить до ще більшого забруднення.

В якості інших ефективних методів утилізації, спрямованих на  знешкодження і зменшення розмірів відходів, ми застосовуємо піроліз, плазмовий метод, інсінерацію (виключно у випадках, коли спалювання є нешкідливим), а також різні стерилізаційні методи.

+38 067 600 99 77

©2019 by Eco-energoprom.