Правильна утилізація
відпрацьованих мастил - 
великий крок Вашого підприємства на зустріч довкіллю!

Компанія «ЕКО-ЕНЕРГОПРОМ» в рамках постанови КМУ № 1221 від 17.12.2012 р. «Деякі питання збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та/або знешкодження відпрацьованих мастил (олив)» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1221-2012-%D0%BF метою поліпшення стану навколишнього природного середовища постійно розширює власну мережу стаціонарних пунктів збору небезпечних відходів - відпрацьованих мастил (олив) на території підприємств – Замовників даної послуги. 

ПРОПОНУЄМО ВАМ СКОРИСТАТИСЬ ПОСЛУГОЮ ЗБОРУ ТА УТИЛІЗАЦІЇ ВІДПРАЦЬОВАНИХ МАСТИЛ НА ВАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ,

ЗА НАСТУПНИМ ПРИНЦИПОМ:

1. Встановлення стаціонарного пункту збору відпрацьованих мастил, який повністю відповідає вимогам екологічної та протипожежної безпеки. Компанія "ЕКО-ЕНЕРГОПРОМ" пропонує встановлення стаціонарних пунктів збору відпрацьованих мастил об'ємом 200 літрів,  1 м3, 10 м3 та 30м3, в залежності від об'ємів відпрацьованих мастил, що утворюються на Вашому виробництві

Пункт збору 200 л

Пункт збору 10 000 л

Пункт збору 1 000 л

Пункт збору 30 000 л

2. Накопичення відпрацьваних мастил у стаціонарних пунктах збору вашим персоналом у вдповідності до правил користування, з метою дотримання екологічної та протипожежної безпеки

3. Вивезення відпрацьованих мастил за вашою заявкою, нашим спеціалізованим транспортом, який має ліцензію на перевезення небезпечних відходів, застрахований та повністю обладнаний у відповідності до вимог екологічної та протипожежної безпеки. Ви отримуєте повний пакет документів, що підтверджує передачу небезпечних відходів на утилізацію.

4. Зібрана сировина доставляється на ліцензоване виробництво ТОВ "ЕКО-ЕНЕРГОПРОМ", де переробляється і перетворюється на продукти повторного використання (базові мастила, змазки, пічне паливо).
 

Короткий опис процесу переробки:

  • проведення лабораторного дослідження;

  • відділення зайвої вологи;

  • освітлення відпрацьованих мастил на установках GlobeCore;

  • спалювання побічних відходів (відпрацьований сорбент, механічні домішки) в термічному утилізаторі Флеш-Р.

Установка для очищення відпрацьованих мастил

Термічний утилізатор, для видалення побічних відходів

Слід зазначити, що компанія "ЕКО-ЕНЕРГОПРОМ" одна з небагатьох ліцензованих компаній України, яка позитивно пройшла перевірку Міністерства екології та природних ресурсів України на предмет дотримання ліцензійних умов при поводженні з небезпечними відходами ,  що свідчить про повне дотримання екологічного законодавства України та про наявність повного пакету дозвільних документів.

+38 067 600 99 77

©2019 by Eco-energoprom.