Утилізація рідких відходів

Згідно із законодавством України на підприємствах дозволено зберігати лише обмежену кількість рідких і твердих побутових відходів. Відходи, що постійно накопичуються, повинні бути утилізованими. Саме тому вивезення рідких і твердих відходів є обов'язковою процедурою. На сьогоднішній день тверді відходи підлягають сортуванню, після чого їх відправляють на сміттєві звалища або спалюють, а рідкі - дуже часто просто зливаються у водойми, що є неприпустимим, оскільки це серйозно погіршує санітарно-епідеміологічну ситуацію в даній місцевості.

Утилізація рідких побутових відходів вважається однією з найбільш актуальних проблем. На думку фахівців, через кілька десятків років наша країна загрузне в своєму смітті та, якщо частка побутових відходів дуже мала в загальній масі сміття, то відсоток промислових відходів просто вражає своєю величиною.

Тому перш ніж організувати відкачку та вивезення рідких відходів, здійснюється очищення цих мас. З цією метою застосовують спеціальні технології фільтрації та дренажу, жиро- та мусороуловлювачі, а також септики, що встановлюються в каналізаційних системах. Правильна підготовка процесу утилізації відходів допоможе зробити величезний внесок у збереження навколишнього середовища і здоров'я кожної людини. Для того, щоб вивезення рідких нечистот здійснювалося кваліфіковано, необхідно звертатися за допомогою лише в професійну компанію, що використовує сучасні безпечні технології. Послуги з вивезення рідких відходів, що надаються нашою компанією, є професійними при невисокій вартості. Тарифи на вивезення ЖБО для клієнта відрізняються в залежності від обсягу робіт, кількості техніки та обладнання, що використовується під час робочого процесу.

Наша компанія впродовж багатьох років надає послуги з відкачування та вивезення рідких побутових відходів. Дізнатися відповіді на питання щодо вивезення рідких відходів, послуги муловсмоктування та вартості робіт, ви можете через контактну інформацію, що міститься у розділі «КОНТАКТИ».

+38 067 600 99 77

©2019 by Eco-energoprom.